PANALBANIAN

Lajmet shqip nga Finlanda

Espoo. Arrestohet 30 vjeçarja e dyshuar për vrasjen e babait

,

Policia në rajonin e kryeqytetit po heton një të dyshuar për një vrasje në Espoo. Policia dyshon se një grua 30-vjeçare vrau babain e saj me një mjet të mprehtë në një shtëpi private në Matinkylä, Espoo.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës. Policia ka arrestuar gruan dhe po heton aktin si vrasje.

Hetimi paraprak është në fillimet e tij dhe policia nuk jep më shumë detaje për publikun në këtë fazë. Më shumë informacion do të jepet në vazhdim të hetimeve paraprake.

About Post Author


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *