PANALBANIAN

Lajmet shqip nga Finlanda

Justin Bieber përfshin Helsinkin në turneun e tij

, , ,

Justin Bieber njoftoi të hënën datat e reja për Turneun e tij Botëror të titulluar Justice (Drejtësi). Sipas njoftimit për shtyp, Bieber do të performojë në Kaisaniemi Park në Helsinki më 9 gusht.

Bieber udhëton në pesë kontinente nga maji 2022 deri në mars 2023, duke performuar gjithsej më shumë se 90 herë.

Bieber performoi për herë të fundit në Finlandë në Hartwall Arena në vitin 2016. Ishte një spektakël i madh dhe fansat e Bieber qëndruan në radhë për orë të tëra në Hartwall Arena.

Justin Bieber u bë një yll botëror vetëm në moshën 13-vjeçare.

Vitet e fundit, lidhja e Bieber ka marrë shumë publicitet. Këngëtari 27-vjeçare është e martuar me modelen Hailey Baldwin. Mbetet për t’u parë, nëse Baldwin do të vijë në Finlandë për të shoqëruar të dashurin e tij.

About Post Author


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *